Танцювальна симфонія: історія кохання на пуантах

Світове турне Grand Kyiv Ballet відкрило двері перед естетами-глядачами у чарівний світ мистецтва. Балет, створений за мотивами старовинної німецької легенди полонив серця глядачів у Європі, а згодом у США.  Історія прекрасної принцеси Одетти, чиє серце “закуте” лебединим прокляттям чаклуна Ротбарта переплітається у танці, а дійство майстерно відтворили танцівники Grand Kyiv Ballet. Проект, заснований прем’єром балету Національної опери України, Олександром Стояновим, розпочав свою діяльність у 2014 році. Все почалося із турне Францією: тисячі глядачів відчули магію акторської гри та емоційного танцю. Овації та рецензії у пресі спонукали до нових гастролей, що нині є традиційними. Сьогодні Grand Kyiv Ballet активно розширює географію гастролей, завоювавши серця глядачів не лише в Україні, а й у Латвії, США, Китаї, Іспанії, Голландії, Польщі, Норвегії, Бельгії, Швеції, Чилі та багатьох інших країнах. Виступи відвідують поціновувачі мистецтва, королівські родини, політики та громадські діячі.

Колектив Grand Kyiv Ballet перетворюють кожен вечір в неповторний казковий перформанс. Відвідуючи вистави Grand Kyiv Ballet, глядачі потрапляють у справжню казку, де кожен рух, кожен жест і кожна нота музики переплітаються в чарівній грі, надихаючи та залишаючи незабутні враження. Олександр Стоянов та його команда привносять у світ українського балету новий дух, даруючи глядачам не лише вистави, але і справжні емоції, які назавжди залишаються в серці тих, хто має щастя стати частиною цього мистецького свята.

Під керівництвом Олександра Стоянова український балет отримує новий імпульс до розвитку. Професіоналізм, щедрість мистецької енергії та безмежна любов до мистецтва дозволяють Grand Kyiv Ballet створювати вистави, дивувати і надихати. Важливою частиною їхнього творчого підходу є розвиток українського балету, залучення світових зірок.

У Ризі виставу зустріли з аншлагом. Цього вечора соліст балету Віктор Томашек, зустрівся із журналістами й розповів про залаштунки балетного життя, продемонстрував розігрів та гримування перед виставою. Віктор стрункий і елегантний, жартував, що у повсякденному житті від зовсім не принц, хоча на сцені виконує роль принца. Віктор Томашек кожен виступ присвячує своєму сину Марку, котрого любить понад усе. Віктор гастролює та завоює глядачів на сценах найкращих театрів світу. Ми бажаємо вдячних глядачів українській команді й віримо у перемогу України над злом, як у казці, де добро завжди перемагає нечисть.

Більше інформації про діяльність Grand KyivBallet доступно за посиланням:  https://www.grandkyivballet.com.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *