Сьогодні виходить в прокат фільм “Між нами”, в головних ролях Ірма Вітовська та Анастасія Пустовіт

Сьогодні, 2 листопада,  в українських кінотеатрах  виходить в прокат фільм «Між нами».

«Між нами» — глибокий, чуттєвий і захоплюючий психологічний трилер про вибір, який доводиться робити між близькими та мораллю, коли іншого варіанту розвитку подій не існує.

Дві головні героїні фільму, Саша та Аня, змушені цей вибір зробити: Саша щодо власного чоловіка, Аня — до сина. Драматизм ситуації загострюється, коли один несподіваний випадок докорінно змінює все. «Між нами» – це відверте кіно про перетин дуже різних жіночих доль, яких об’єднує спільна таємниця. Стрічка пропонує складний і неоднозначний погляд на сімейні цінності та торкається незручних питань.

Роль Саші, молодої дівчини з хаотичними любовними стосунками й травматичним дитинством, виконала Анастасія Пустовіт, відома за драмою «Коли падають дерева» та серіалом «Перші ластівки».

А дорослу жінку з проблемами у родині, зіграла культова акторка Ірма Вітовська, знана за фільмами «Брама», «Мої думки тихі», «Коза Ностра. Мама їде». У психологічному трилері «Між нами» глядачі побачать акторку у новому, несподіваному амплуа.

Сценаристкою виступила Соломія Томащук у співавторстві з Юрієм Дунаєм, оператором-постановником фільму, що відомий за стрічкою “Черкаси”. Для нього “Між нами” ще й дебютна сценарна робота. Продюсеркою виступила Поліна Герман (“Ціна конфлікту”, “Між небом та горами”), яка нещодавно стала членкинею The Producers Guild of America. Музику до стрічки створив один з найкращих український кінокомпозиторів, володар двох премій Золота Дзиґа Антон Байбаков.

Психологічний трилер «Між нами» має чималу фестивальну історію. Ще у серпні 2021 він був показаний в Сеулі на Seoul International Women’s Film Festival, у червні 2022 – на фестивалі глядацького кіно Миколайчук OPEN у Чернівцях, восени 2022 взяв участь у Національному конкурсі кінофестивалю Молодість під час FILMFEST HAMBURG. У вересні 2022 стрічка отримала три нагороди New York International Women’s Festival: за найкраще продюсування, найкращу роботу художника-постановника та найкращі костюми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *