Тоня Матвієнко може ревнувати: Роман Скорпіон презентував новий дует

Український співак Роман Скорпіон оприлюднив нову дуетну пісню із молодою співачкою.

«Ця пісня особлива – ніжнавідвертащираВ моїй творчості вона займає важливе місцеВперше почувши голос Маріїя вже не сумнівавсящо саме з нею я хочу зробити дует і рішеннящо це має бути «Океан» прийшло моментальноМарія привнесла в цю пісню унікальне звучання і ту жіночу тендітністьяку я хотів чути», – ділиться Роман Скорпіон.

Окрім тогоМаріяяка співає у дуеті з артистом додає:

«Для мене це новий і надзвичайно хвилюючий досвід – працювати в дуеті з таким досвідченим артистомКоли вперше почула пісню «Океан»в мене пішли мурахи по шкіріі цим було все сказаноРобота над піснею та кліпом відбувалась в дуже теплій атмосферіРоман підтримував і надихав своїм позитивомза що я йому дуже вдячна»– розповіла Марія Довгаюк.

Окірм премʼєри пісні артисти презентували й відеороботу.

«Кліп на пісню «Океан» ми відзняли всього за один день і закінчили навіть раніше по часу ніж планувалиЗібралась справжня команда молодих професіоналів на майданчику і знімальний процес пройшов дуже легко та комфортно.

В кліпі ми намагалися передати ту атмосферу і емоціїякі переживає кожна паразакоханістьперші романтичні зустрічі і розмови на всю нічПерші непорозуміння та примиренняАле зрештоюсправжнє кохання ніщо не здатне зруйнувати.

Хочущоб коженхто подивиться кліп на пісню «Океан» відчув теплоспокійщастя і бажання обійняти свою другу половинку зі словами «Я вічність готовий тебе лиш кохати…»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *