Сучасний хіп-хоп та звучання Modern Talking: новий сингл від виконавця MMMalyy

Свіжий ковток нової музики від перспективного виконавця. MMMalyy випустив нову пісню – це бенгер “Хто тебе кохає?”. Найцікавішим у цій композиції є те, що автор при створенні аранжування надихався музикою Modern Talking. Насправді не дуже часто зустрінеш таке серед молодих хіп-хоп виконавців.

Працював над треком місяць. Надихнув трек Modern Talking, дуже сподобався, тож я вирішив спробувати в цьому стилі біт, а текст створював у більш сучасному стилі. Мотивацією завжди було те, що колись я вийду на українську сцену як топовий музикант. 

Основа пісні – це історя з життя виконавця. Завжди виграшний варіант – коли артист сам переживає те, про що співає. Слухачі це відчувають, створюється певний зв’язок та “зачепити” слухача виходить не складно.

Не дивлячись на той факт, що сама тема пісні може здатись досить ліричною, музика тут більш танцювальна і під неї хочеться рухатись на підспівувати.

«Хто тебе кохає?» – це поєднання dance pop and rap, про кохання яке було, але закінчилось. 

Викликає різні почуття, запал, романтику і гордість. 

Олександр Оксентюк, справжнє ім’я виканавця, також служить у НГУ і захищає нашу Батьківщину з початку повномасштабного вторгнення. Викликає повагу також той факт, що Олександр не покинув улюблену справу, і вільний час під час відпусток присвячує запису нових пісень.

В лютому 24 з початком повномасштабного вторгнення, я вирішую йти на захист нашої країни, думок покидати музику навіть не зʼявлялось, навпаки скоріше повернутись додому і досягнути чогось більшого ніж просто записи треків…

Артист починав робити музику під псевдонімом XXXWale і перший трек під назвою “Warrear” вийшов напочатку повномасштабного вторгнення.

Зараз музикант записує та випускає нові пісні під псевдонімом MMMalyy і крім синглу “Хто тебе кохає?” також випущені “Білий Аладдін” та “Подивись”.

Наразі артист не планує зупинятись, продовжує створювати нові пісні та нарощувати фан-базу.

Сингл “Хто тебе кохає?” вже доступний на всіх стримінгових майданчиках.

Посилання на стримінгові платформи: https://muzika.fanlink.tv/kohae

Інстаграм артиста: https://www.instagram.com/mmmalyy/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *