Музична «одіссея» українки Олександри Грабової

Нью-Йорк, жвавий мегаполіс, виявився ідеальним місцем для розквіту таланту Олександри Грабової. Молодою артисткою вона вперше вийшла на американську сцену як сяйна переможниця міжнародного співочого конкурсу, і життя ожило в барвистій пісні. Її голос, тонкий подих весни, що лунав весною у бетонних джунглях. Вона втілювала ролі в операх і мюзиклах, підкорюючи серця вимогливих американських глядачів своїм живим сопрано і чутливою грою. Зараз займається волонтерською діяльністю і дає уроки вокалу початківцям.

Її серце назавжди пов’язане з мальовничим українським селом Пирятичі, де Олександра має коріння і народилася. Серед запашних трав української землі процвітала молода квіточка Леся, митець із сяючими очима і голосом, вона несла силу вітрів, що шумлять у гіллі могутніх українських дерев, що росли на безмежних чорноземах, її сила праці ц наполегливості здолала усі перешкоди. Олександра сприймає світ у звуках, що йшли з її серця і неслися вухами її слухачів, це метамова. Її голос – віддзеркалення власної душі, сформованої ударами долі та численними випробуваннями та стражданнями.

Колись вона приїхала до Америки юною наївною дівчинкою з мальовничого українського села, тепер вона справжня світська левиця й успішна волонтерка. Праця і порядність Олександри привела її від невідомості до успіху, вона здобула багато друзів і шанувальників.
Як крила метелика, її душа веде до світла і творення добра. Історія Олександри – це історія мрії, яка перетворилася на справжню симфонію успіху. Вона показала світові, що талант і сила волі можуть пролити світло навіть у найтемніші куточки світу та привести до великих висот у світі мистецтва.

Незважаючи на свої можливості, Олександра залишається вірною своєму корінню, шануючи українську музичну спадщину та виховуючи красуню доньку. Сповнена рішучості досягти вершин оперної та джазової сцен, Дарія розквітає як сяючий діамант у світі музики. Вона йде шляхом відомої середньої школи Fiorello H. LaGuardia у Нью-Йорку, колиски світового сценічного мистецтва. Цей заклад уже випустив багато талантів і відомий своєю вимогливою підготовкою. Дарія, починаюча сопрано та джазова співачка, своїм непересічним талантом судилася підкорювати світові сцени.

Її життя це сюжет для кіно! У Нью-Йорку відбулася загадкова зустріч – українська магія та американський драйв. Надзвичайна музична одісея Олександри Грабової є яскравим свідченням чарівного злиття традицій та інновацій, що торкається душ слухачів у всьому світі.

Світлини з особистого архіву співачки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *