Важлива ініціатива: Листи до вільного Криму

Протягом 19 лютого – 19 травня 2024 року в Україні та за кордоном пройде ініціатива “Листи до вільного Криму”, яка заохочує українців та жителів інших країн писати листи кримським політв’язням, яких незаконно утримує Росія.

19 лютого об 11:00 в інформаційному агентстві “Ukraine Media Center — Ukrinform” (м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 8/16, перший поверх) відбудеться пресконференція до дня початку акції.
Мета ініціативи “Листи до вільного Криму” — нагадати про українських бранців Кремля і продемонструвати та висловити їм слова підтримки, які так необхідні у неволі. Крім того, листи від небайдужих людей також є знаком для адміністрацій в’язниць, що кожен громадянин України є важливим і суспільство слідкує за умовами їхнього утримання.

Під час заходу організатори детально розкажуть про ініціативу, про те, як до неї долучитися українцям і людям з-за кордону. Окремо учасники назвуть кількість кримських заручників Росії та розкажуть, в яких умовах вони перебувають та якої допомоги потребують.

Спікери:
– Лариса Денисенко, українська письменниця, адвокатка, правозахисниця, амбасадорка політв’язня Ремзі Бекірова, членкиня Виконавчої ради Українського ПЕН
– Анна Ситнікова, головна консультантка Служби забезпечення діяльності Кримської платформи Представництва Президента України в АР Крим
– Вікторія Нестеренко, менеджерка проєктів Центру прав людини ZMINA
-Олексій Ільницький, заступник директора Політичного департаменту МЗС

Модераторка: Ольга Атаманова — модераторка Ukraine Media Center Ukrinform
Організатори: Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим, Український ПЕН, Центр прав людини ZMINA, Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Пресконференція транслюватиметься онлайн на фейсбук-сторінках ZMINA, PEN Ukraine, Представництва Президента України в Автономній Республіці Крим, а також на ютуб-каналі Ukraine Media Center — Ukrinform українською та англійською мовами.
Контактна особа: Ірина Іванченко, 0997725667, ii@zmina.ua

ДЕТАЛІ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *