Вистава “Краща половинка мене”

Видовище, від якого сміх закипає в жилах. Лірика, від якої тьохкає серце. Вистава, яка створювалась спеціально для досвідчених в гуморі глядачів – все це «Краща Половинка Мене».
Людські взаємини під інтимними кутами: чоловік і жінка – хто вони один одному – союзники чи вороги? Які таємничі бажання рухають нами? І що буде, якщо зізнатися про них партнеру? Вічні питання й оригінальні відповіді в дивовижній постановці «Чорного Квадрата».

Люди зустрічаються, люди закохуються, а іноді навіть… одружуються. Іншими словами, здійснюють спільний стрибок з парашутом, при якому в більшості випадків за статистикою їх чекає катастрофа. Вони ніколи ні в чому не впевнені, але хіба не в цьому принадність ризикованих життєвих рішень, відповідальність за які несуть двоє… плюс з давно збитим прицілом Купідон?

Ця вистава абсолютно ні до чого не зобов’язує, ніхто нічого не змушує робити. Всі вчинки робляться за покликом серця.

Кохання в ній творить чудеса, можна зробити помилку, не слухаючись свого серця, а розуму, але потім шкодуватимеш все життя. А якщо ти задовольниш бажання свого серця, то можеш жити зі спокійною душею, знаючи, що тебе кохають, і кохаєш ти.

Робота, що б’є своєю любов’ю і щирістю прямо в серце!

ДЕТАЛІ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *