Засновниця calendula.com.ua: Ми є ексклюзивним постачальником в Україну 5-ти брендів і пропонуємо тільки працюючу натуральну косметику

Редакція Всеукраїнського модного онлайн журналу VTrendi.com.ua не припиняє знайомити своїх читачів з цікавими та успішними особистостями, сьогодні до Вашої уваги пропонуємо інтерв’ю з засновницею інтернет-магазину косметики calendula.com.ua

Засновниця calendula.com.ua: Ми є ексклюзивним постачальником в Україну 5-ти брендів і пропонуємо тільки працюючу натуральну косметику

Розкажіть, будь ласка, історію заснування магазину?

Ідея відкриття магазину виникла тоді, коли після 7 років безуспішного лікування з лікарем вікового акне я змогла знайти косметику, яка мені допомогла дуже сильно. Цією косметикою виявилася 100% натуральна косметика LYOSNLEAF (Великобританія). Тоді я почала все більше вивчати особливості проблемної шкіри і з’ясувала, що для будь-якої шкіри важливим є дбайливий і неагерссівний догляд. А для проблемної шкіри це єдиний можливий варіант. В результаті мені захотілося відкрити магазин, щоб інші теж могли знайти працючі натуральні засоби для своєї шкіри.

Як давно Ваша компанія існує на ринку?

Наш онлайн магазин працює з листопада 2018 року – майже 3 роки.

Які бренди представлені у calendula.com.ua?

Лише якісні натуральні, органічні бренди. Сьогодні ми пропонуємо 17 брендів, але асортимент постійно розширюється. Ми є ексклюзивним постачальником в Україну 5-ти брендів: LYONSLEAF (Великобританія), RAINBOW (Німеччина), LUXYBIO (Туреччина), BESTEER (Корея), LAIDBARE (Великобританія).

В чому родзинка Вашого магазину?

Ми пропонуємо тільки працюючу натуральну косметику. Кожен бренд проходить суворе тестування, перш ніж ми приймемо рішення заводити його в магазин. Деякі бренди, наприклад, LYONSLEAF (для проблемної шкіри) і RAINBOW aloecare (косметика на основі органічного соку алое) представлені в нашому магазині ексклюзивно. Кожен відвідувач може отримати консультацію косметолога по підбору косметики.

Також ми пропонуємо блог з корисною інформацією про догляд за шкірою та волоссям, рецептами засобів у домашніх умовах

У Вас постійно є цікаві акції і прпозиції, разкажіть, будь ласка, про це детальніше?

Так. Ми пропонуємо кожному знижку 10% на перше замовлення. Радимо підписуватися на наши новини, щоб завжди бути в курсі зніжок, подарунків та корисної інформації з нашого блогу.

Засоби, які представлені у calendula.com.ua тестуються на тваринах?

Ні. Тільки бренди, що не тестуються на тваринах

Що думаєте про конкуренцію у своїй сфері в Україні?

Мені приємно, що з кожним роком все більше зростає попит на натуральну косметику. Ми та інші магазини натуральної косметики вносимо свій вклад в це зростання. Адже ми розповідаємо і навчаємо українців того, чому необхідно обирати безпечну і натуральну косметику. Тому я вважаю, що ми не конкуренти, а союзники в поширенні ідеї здорової косметики і етичного виробництва/споживання. Ми разом працюємо на покращення здоров’я українців.

Що необхідно для оформлення замовлення у calendula.com.ua?

Оформити замовлення можна на сайті або через повідомлення у Інстаграм або Фейсбук.

Доставку здійснюєте в будь-який куточок України?

В будь-який куточок не лише України, а й світу!

Які плани стосовно магазину на майбутнє?

Ми не припиняємо пошук брендів, які дійсно дають результат. Також ми бажаємо поширити асортимент української натуральної косметики. У планах також поширити асортимент засобами для дому та дітей.

Більше про інтернет-магазин косметики “Calendula”:

https://calendula.com.ua/

https://www.instagram.com/calendula.com.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *