Бренд “Milky для Українки”: Наша мета – щоб Україна стала щє однією столицею світової моди

 

Редакція Всеукраїнського модного онлайн журналу VTrendi.com.ua продовжує знайомити своїх читачів з українськими компаніями і сьогодні наша розповідь про унікальний в Україні бренд. Знайомтесь – Milky для Українки.

Milky для Українки – це ексклюзивні кепки та головні убори ручної роботи.

Зроблені в Україні.

Девіз: Ми сильні та стильні!!!

«Для того, щоб мати у повсякденному гардеробі ексклюзивні аксесуари не обов’язково бути кіно-зіркою, достатньо бути українкою!

Ми перші, хто представив аудиторії кепку-перуку, кепку-вінок, кепку-намисто та кепку-хустку, які до нас не робив ще ніхто. До речі, в Україні (і в світі) немає жодного дизайнера бейсболок! На цьому фронті ми першопроходці і це дуже цікаво!

Кепка здатна на більше і може бути мистецтвом.

Наші вироби вже прикрашають вітчизняних зірок шоу-бізнесу, мандрують Європою та Сполученими Штатами Америки, де прославлятимуть нашу культуру та український стиль.

За півроку існування нашого бренду ми не пропустили майже жодного благодійного заходу та аукціону, який допомагав збирати кошти для ЗСУ та наближати нашу перемогу!

Ми не збираємось зупинятись! Продовжуємо міцно тримати фешн оборону та мріємо, щоб Україна стала ще однією столицею світової моди!» – поділилися засновники бренду.

Бренд

Бренд

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *